Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

(bardzo)Dobry Grześ Wa-wa

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Ja też już odwiedziłem nowy warsztat na szybki pit-stop i świetnie, że też mam 5km zamiast 50

    Powodzenia i trzymamy kciuki!


    Ps. Pozdrowienia, dla kolegów, którzy również byli dziś po 18:00.
    Ja tu tylko sprzątam...

    Komentarz


    • Hipolita, Puchacz,
      no to macie przerąbane, gdzie rozgrzejecie olej przed wymianą do tych 90sC
      O rany - jedna siódma życia to poniedziałek

      Komentarz


      • loru, Na S8.

        Ja mam około 10 km do DGW. I Zielona już się tam zameldowała :diabelski_usmiech
        Martino
        125 KM /272 Nm - to już było....
        teraz jest duży "+"
        dgw.esite.pl


        http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=38246
        -----------------------------------------------
        PerfectService by DobryGrześWawa

        Komentarz


        • No i zielona wróciła od DGW. Cała zadowolona. Nic dodać nic ująć Profi robota. Wielkie dzięki Grzechu
          Martino
          125 KM /272 Nm - to już było....
          teraz jest duży "+"
          dgw.esite.pl


          http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=38246
          -----------------------------------------------
          PerfectService by DobryGrześWawa

          Komentarz


          • Dzięki Panowie
            Zamieszczone przez navigator
            loru napisał/a:
            a co hostessy będą ustami gumy naciągały na felgę



            aaaa, to już prosze pana, zależy jakie masz ET...... :szeroki_usmiech
            :lol :lol :lol
            Nie chcę zapeszać ale być może od przyszłego tygodnia będzie już ktoś kto będzie zajmował się waszymi oktanozjadami, cetanozjady jak do tej pory

            Dodatkowo gdy już 3 stanowisko będzie gotowe dorywczo pojawi się elektryk :diabelski_usmiech
            NFPNorth-West
            2.0TDI-ET=12.660s,>367KM/567Nm
            WARSZTAT www.dsize.pl
            ->
            CENNIK warsztat 01.01.11 <-plik do pobrania tel. 790226060
            spieszmy się kochać ludzi... 30.05.09 J.W. [i]

            Komentarz


            • DGW, wcześniej tam urzędowali jacyś magicy od AUDI, co teraz z nimi?
              kliknij 'Lubię to!' www.facebook.com/LukiFanatic a tam O2/O3 RS, O3 RS230, G 6GTI 35, G 7GTI, G 7R, S3, CLA 45 AMG, S5, GT3 RS, Turbo S, M5, RS 7, S 63 AMG, RS6

              SKODA OCTAVIA 1.4TSI 122HP CAXA TURBO PROBLEM

              Komentarz


              • Zamieszczone przez LUKI
                DGW, wcześniej tam urzędowali jacyś magicy od AUDI, co teraz z nimi?
                A ch.. z nimi, ważne jest kto jest tam teraz :diabelski_usmiech

                W dniu wczorajszym teresa przygotowywana była do niedzielnych zawodów, powiem tylko, że takiego banana na twarzy wracając do domu dawno nie miałem.
                Przed wizytą nie dało się nawet malucha objechać, a na powrocie skilowane a6 3.0 tdi po programie, jakieś a5, subaru forester, opel vectra opc

                Wkrótce wrócę na dłuższe posiedzenie :diabelski_usmiech
                Best ET = 13.666
                Skrome 2.0 tdi ~280KM/500Nm
                PerfectService by DGW

                http://allegro.pl/listing/user/listi...?us_id=1233872
                http://tablica.pl/oferty/uzytkownik/1oson/

                Komentarz


                • Zamieszczone przez sesik
                  A ch.. z nimi, ważne jest kto jest tam teraz
                  :haha:

                  >>>moja srebrna kombi strzała<<<

                  Komentarz


                  • hmmm nawigacja wyliczyła mi 94km, może bym się kiedyś skusił na ten przegląd i sławną już "karteczkę" :diabelski_usmiech

                    Komentarz


                    • Zamieszczone przez LUKI
                      DGW, wcześniej tam urzędowali jacyś magicy od AUDI, co teraz z nimi?
                      magicy to mało powiedziane... naprawiali auta bez używania kluczy i specjalnych narzędzi, chyba siłą woli lub też są to oszuści którzy sprzedali mi wyposażenie warsztatowe, które powiedzmy nie działa lub go po prostu nie ma. :evil: :evil: :evil: ech duży by gadać na ten temat...
                      Zamieszczone przez sesik
                      A ch.. z nimi
                      dokładnie !!!

                      Po długim weekendzie (jeśli wszystko się ułoży) ukaże się info odnośnie benzyn 8) :szeroki_usmiech
                      NFPNorth-West
                      2.0TDI-ET=12.660s,>367KM/567Nm
                      WARSZTAT www.dsize.pl
                      ->
                      CENNIK warsztat 01.01.11 <-plik do pobrania tel. 790226060
                      spieszmy się kochać ludzi... 30.05.09 J.W. [i]

                      Komentarz


                      • Zamieszczone przez DGW
                        ukaże się info odnośnie benzyn
                        :shock:


                        saport techniczny baj DGW
                        była BKD+DSG '05 120kkm
                        była BXE '08 190kkm
                        no i nie ma :-)

                        Komentarz


                        • Zamieszczone przez DGW
                          Po długim weekendzie (jeśli wszystko się ułoży) ukaże się info odnośnie benzyn 8) :szeroki_usmiech
                          A ja dalej twierdze, że się nie nadaje, kto przyjeżdża picasso żeby naprawiać oktawki

                          A tak z innej beczki, byłem i co u innych trwa 3h u Grzesia trwało do 11 do 20 ,wszystko wyczyszczone, wychuchane, wypieszczone i po 3x sprawdzone, karteczki nie dostałem bo i nie ma co naprawiać za wyjątkiem turbo które się przycina na zimnym :x i trzeba oddać do czyszczenia :| , sić 5 dni przestoju.

                          Czekam z niecierpliwością na tą geometrię bo trzeba ponownie zrobić w mojej suczce.
                          O rany - jedna siódma życia to poniedziałek

                          Komentarz


                          • Zamieszczone przez DGW
                            Po długim weekendzie (jeśli wszystko się ułoży) ukaże się info odnośnie benzyn 8) :szeroki_usmiech
                            A mi się akurat zbliża termin przeglądu. Idealna synchronizacja .
                            S3 SL 2.0 TSI DSG 4x4 [355KM@461Nm] 2018-... link
                            Alfa Romeo Stelvio AT8 Q4 [280KM@470Nm] 2018-... link
                            -------------------------------------------------------------------------
                            O3 RS 2.0 TSI DSG [313KM@439Nm] 2016-2018 link
                            O2 1.8 TSI DSG [237KM@345Nm] 2009-2014
                            O1 1.9 TDI [207KM@389Nm] 2004-2010

                            Komentarz


                            • noo to mam 20km blizej
                              przy zostawieniu auta bedzie mozna wrocic autobanem

                              i jadac do blonia do tesciow bede mial po drodze

                              Powodzenia Grzechu!
                              President Johnny II + President Florida/ ML-145
                              O1 - 122KM@141KM 261Nm@303Nm By Rogalotti
                              OII - 140KM@178KM 320Nm@374Nm By CompSport

                              Komentarz


                              • Zamieszczone przez _tm_
                                Zamieszczone przez DGW
                                Po długim weekendzie (jeśli wszystko się ułoży) ukaże się info odnośnie benzyn 8) :szeroki_usmiech
                                A mi się akurat zbliża termin przeglądu. Idealna synchronizacja .
                                Właśnie ... benzyn z TSI czy bez TSI
                                Nie polecam ASO Warszawa Połczyńska 125.

                                Komentarz


                                • Po raz kolejny DobryGrześWawa uratował sprawność mej Octavki. To już chyba wszystko doprowadzone do stanu Perfect.

                                  Przy okazji podziękowania za szybką naprawę dyndającej chłodniczki paliwa.

                                  Na dzień dzisiejszy to jeden z dwóch warsztatów, które jestem w stanie polecić. Więc polecam
                                  Ja tu tylko sprzątam...

                                  Komentarz


                                  • W ostatni piątek miałem nie wątpliwą przyjemność gościć u DGW na wymianie tarcz i klocków z tyłu oraz przy okazji zmiana oleju, jak zawsze pełen profesjonalizm, po konsultacji z Grzesiem zdecydowałem się założyć ori tarcze i klocki ferrodo ds2500, czyli ten sam rodzaj co mam z przodu, auto staje prawie w miejscu

                                    Nie długo tereska zagości znowu
                                    Best ET = 13.666
                                    Skrome 2.0 tdi ~280KM/500Nm
                                    PerfectService by DGW

                                    http://allegro.pl/listing/user/listi...?us_id=1233872
                                    http://tablica.pl/oferty/uzytkownik/1oson/

                                    Komentarz


                                    • To i ja się pochwalę, że zagościłem z moim Szkodnikiem u DGW na przeglądzie (przed Sesikiem). Pełna profeska, aż miło było patrzeć (i przy okazji dowiedzieć się jak zbudowany jest Szkodnik). Teraz kolejna wizyta na dociągnięcie niedomagań i śmigamy na wakację

                                      Komentarz


                                      • Zamieszczone przez DGW
                                        Po długim weekendzie (jeśli wszystko się ułoży) ukaże się info odnośnie benzyn
                                        :yay: :yay: :yay:

                                        1.8T proszę i to AGU
                                        Moja ADELA

                                        http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=58788

                                        i jej najlepszy wynik 15,75 l/ 100km

                                        Komentarz


                                        • Ktoś podpowie jak tam teraz u Grzesia z terminami? Z jakim wyprzedzeniem trzeba się umawiać mniej więcej?
                                          2006 - 2016 --> O1 1.9 TDI ASV: http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=24133
                                          2016 --> O3 1.4 TSI: http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=95492

                                          Komentarz


                                          • pewnie trzeba zatelefonować

                                            Komentarz


                                            • Zamieszczone przez Azazel
                                              Ktoś podpowie jak tam teraz u Grzesia z terminami?
                                              nie jest źle

                                              Po pierwszych rozmowach będzie możliwość serwisowania zarówno TSI jak i T ,starszych i nowszych. Mam nadzieję że "dodatkowe ręce" zostaną. Na razie jest tydzień na próbę.
                                              Zamieszczone przez loru
                                              A ja dalej twierdze, że się nie nadaje, kto przyjeżdża picasso żeby naprawiać oktawki
                                              qrde ja jeżdżę teraz pandą to też na "F" ops: :wink: :szeroki_usmiech
                                              NFPNorth-West
                                              2.0TDI-ET=12.660s,>367KM/567Nm
                                              WARSZTAT www.dsize.pl
                                              ->
                                              CENNIK warsztat 01.01.11 <-plik do pobrania tel. 790226060
                                              spieszmy się kochać ludzi... 30.05.09 J.W. [i]

                                              Komentarz


                                              • Zamieszczone przez DGW
                                                Po pierwszych rozmowach będzie możliwość serwisowania zarówno TSI jak i T ,starszych i nowszych. Mam nadzieję że "dodatkowe ręce" zostaną. Na razie jest tydzień na próbę.
                                                nawet nie wiesz jak sie ciesze pisze zupelnie serio.
                                                --
                                                pozdrawiam
                                                Antimatter

                                                Komentarz


                                                • Panowie, pytanie, bo bywacie częściej u Grzesia, bo ja byłem tylko raz. Słowa pisane na magicznej żółtej karteczce "Trzeba pomyśleć o wymianie", to jaki interwał czasowy one obowiązują, bo dałem tu auto 2 magikom i stwierdzili, że nic z karteczki by nie ruszali, a u DGW byłem w Październiku, także z 10 000 km temu.

                                                  Ps. Napisałem, mu też PW, ale wiadomo długo trwa zanim odpisze.

                                                  Komentarz


                                                  • Zamieszczone przez natash
                                                    Panowie, pytanie, bo bywacie częściej u Grzesia, bo ja byłem tylko raz. Słowa pisane na magicznej żółtej karteczce "Trzeba pomyśleć o wymianie", to jaki interwał czasowy one obowiązują, bo dałem tu auto 2 magikom i stwierdzili, że nic z karteczki by nie ruszali, a u DGW byłem w Październiku, także z 10 000 km temu.
                                                    jak słowo "pomyśleć" to wymieniasz jak masz kasę ale z tym czymś da się jeździć, ja zazwyczaj staram się "opróżnić" karteczkę najpóźniej przy kolejnym service czyli 10kkm
                                                    O rany - jedna siódma życia to poniedziałek

                                                    Komentarz

                                                    POWRÓT NA GÓRĘ
                                                    Pracuję...
                                                    X